Ημερίδα συνδέσμου ηκεκτρολόγων 24/11/2008
Η Νομαρχιακή Αυτοδιοίκηση Ρεθύμνου και ο Σύνδεσμος Ηλεκτρολόγων Εγκαταστατών Νομού Ρεθύμνου σας προσκαλούν σε ημερίδα με θέμα:
«Ασφάλεια Εσωτερικών Ηλεκτρικών Εγκαταστάσεων σύμφωνα με το νέο πρότυπο του ΕΛΟΤ HD 384» που διοργανώνουν τη Δευτέρα , 24 Νοεμβρίου 2008, στις 18:00 στην αίθουσα συνεδρίων του «Ξενία».
Η παρουσία σας θα τιμήσει την εκδήλωση
Το Δ.Σ. του ΣΗ.Ε.Ν.Ρ.
Ο Νομάρχης Ρεθύμνου
Γ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ
18:00 - 18:10 | Χαιρετισμοί |
18:10 - 19:10 |
Ομιλίες κ. Ευστάθιος Δάρας, Πρόεδρος Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Συνδέσμων Εγκαταστατών Ηλεκτρολόγων κ. Βασίλειος Τζαγκαράκης Προϊστάμενος Τεχνικού Τομέα ΔΕΗ Ρεθύμνου κ. Παντελής Χαιρέτης Μέλος Δ.Σ. Συνδέσμου Ηλεκτρολόγων Εγκαταστατών Εργοληπτών Νομού Ρεθύμνου |
19:10 - 20:00 | Ερωτήσεις - Συζήτηση |
Φωτογραφικό Yλικό
![](/_thumb/phpThumb.php?src=/cms_files/images/24-11-2008-hmerida/04.jpg&w=150&q=75&zc=1)
![](/_thumb/phpThumb.php?src=/cms_files/images/24-11-2008-hmerida/06.jpg&w=150&q=75&zc=1)
![](/_thumb/phpThumb.php?src=/cms_files/images/24-11-2008-hmerida/07.jpg&w=150&q=75&zc=1)
![](/_thumb/phpThumb.php?src=/cms_files/images/24-11-2008-hmerida/14.jpg&w=150&q=75&zc=1)
![](/_thumb/phpThumb.php?src=/cms_files/images/24-11-2008-hmerida/03.jpg&w=150&q=75&zc=1)
![](/_thumb/phpThumb.php?src=/cms_files/images/24-11-2008-hmerida/05.jpg&w=150&q=75&zc=1)
![](/_thumb/phpThumb.php?src=/cms_files/images/24-11-2008-hmerida/08.jpg&w=150&q=75&zc=1)
![](/_thumb/phpThumb.php?src=/cms_files/images/24-11-2008-hmerida/09.jpg&w=150&q=75&zc=1)
![](/_thumb/phpThumb.php?src=/cms_files/images/24-11-2008-hmerida/12.jpg&w=150&q=75&zc=1)
![](/_thumb/phpThumb.php?src=/cms_files/images/24-11-2008-hmerida/01.jpg&w=150&q=75&zc=1)
![](/_thumb/phpThumb.php?src=/cms_files/images/24-11-2008-hmerida/02.jpg&w=150&q=75&zc=1)
« επιστροφή στίς εκδηλώσεις